Misyonumuz

Vücut geliştirme de ve sağlıklı bir vücuda sahip olma konusunda dambıl seti vazgeçilmez bir unsur. Dambıl bir diğer ismiyle el halteri kol, göğüs kaslarınızın gelişmesi için size kolaylık sağlar. Firmamız en dayanıklı dambıl setleri konusunda işinin ehlidir. İstenilen kalitede ve uygun fiyatlarda halter setleri bulabileceğiniz gelişmiş bir firmaya sahibiz.
 
      Ülkemizde uygulanan Birleşmiş Milletler Evrensel Tüketici Hakları Bildirgesine göre tüketicilerin bazı hakları bulunmaktadır. Firmamız tüketici haklarını en güvenilir ve sağlam temellere oturtmaktadır. Müşterilerin sağlık ve güvenlik haklarını göz önünde bulundurur. Müşteriye sunulan herhangi mal ve hizmetlerin insan sağlığına ve güvenliğine karşı bir tehdidin olmamasına özen gösterir.
 
      Müşteriler açısından bilgi edinme hakkı önemlidir. Firmamız müşterilerine mal ve ya hizmet alımı sırasında gerekli bütün bilgileri vermektedir. Ürünün reklam ambalajından kurtulması ve zararlı ürünün kullanılmamasının gerekliliğini vurgular. Müşterinin doğru karar vermesini sağlar.
 
      Tüketici hakkını koruyabilmesi için firma tarafından bilinçlendirilir. Kullanılan halter seti kişiye zarar vermişse zarar giderilir ve yeniden tüketiciye ulaştırılır. Ürünlerin üretim sırasında doğaya, çevreye ve ya havaya zarar verilmemesine dikkat edilir. İnsan sağlığına tehdit oluşturan unsurların giderilmesi sağlıklı bir çevrede yaşama hakkı için önemli bir etkendir.
 
      Tüketicilerin istedikleri ürüne istedikleri zaman ulaşabilme hakları vardır. Tüketiciye kaliteli ve uygun fiyatlarda mal ve hizmet sunulması önemlidir. Tüketici yukarıdaki haklarının çiğnenmesi karşılığında örgütlenme hakkına da sahiptir