Hakkımızda

Hayalinizdeki kaslara sahip olmak evinizin mutfağından salonuna gitmek kadar kolay olacak desek ne dersiniz?
 
     Siz de istediğiniz beden için spor salonlarını aşındırmaktan yorulduysanız, ödediğiniz üyelik aidatları 1.ayın sonunda salona gitmekten sıkılmanızla boşa gidiyorsa, bütün gün çalıştıktan sonra evden çıkmak için motive olamıyorsanız tüm ihtiyaçlarınıza evinizin rahatlığında, dilediğiniz saatte, dilediğiniz günde, bir defaya mahsus olmak üzere ödeme yaparak ulaşabileceğiniz ürünlerimizi sizler için bir araya, ayağınıza getiriyoruz.
      
     İhtiyacınız doğrultusunda kullanmanız gereken setleri ürün içeriklerini okuyarak belirledikten sonra dambıl setleri ve halter setleri içinden seçeceğiniz tüm ürünlerimize rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
 
     Dambıl seti, halter seti gibi kasları çalıştırmaya yönelik ürünler kullanarak yapacağınız egzersizler yalnızca görsel beden için, kaslı bir vücut görüntüsü için değil sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz açısından da büyük önem taşıyor.
 
     Metabolizmanızı hızlandıracak, kas ağırlığınızın artmasından dolayı yağ yakımını çoğaltacak, hücrelere giden oksijeni artırarak zinde, sağlıklı bir bedene kavuşturacak setler sert plastik dolgusuyla, vinly kaplama sayesindeki konforlu kullanımıyla, insan sağlığını tehdit edici içerikler barındırmamasıyla, isminize faturalandırılarak, kullanılmamış ve açılmamış paketlemesi ile adresinize teslim edilecektir.
 
     Dambıl ve halter setleri set halinde satılmasının en büyük avantajı ayrı kaslarınız, çalıştırmak istediğiniz farklı bölgeleriniz için farklı ağırlık seçenekleri içeriyor olmasıdır. Büyüklük ve ağırlıkları değişen setler sayesinde kolunuz, bacağınız, karnınız gibi değiştirmek istediğiniz, dilediğiniz bölgeyi çalıştırabilmenin konforunu ve rahatlığını yaşayacaksınız